Certificationbaner

افتخارات تعاونی فولاد علویجه:

مهاجرت اعضاء :
اعضاء این تعاونی که در تهران سکونت داشتند و دارای کارگاههای متعدد بودند خانه و کارگاههای خود در تهران را به فروش رسانده و تهران را رها کرده و به منظور اشتغالزایی و جلوگیری از مهاجرتهای بی مورد، به زادگاه خود علویجه هجرت نموده و این کارخانه تولیدی را احداث نموده و کلیه اعضاء در کنار سایر کارکنان به کار خود مشغول گردیدند.
 
مشارکت در کارهای فرهنگی و عمرانی: 
اعضای این شرکت تعاونی علاوه بر اشتغالزایی در این منطقه محروم، همراه و همگام با همشهریان خود در کارهای عمرانی و فرهنگی ، اجتماعی و نیز پیشرفت شهر علویجه مشارکت نموده اند و تا به امروز از هیچ گونه تلاشی در این مورد دریغ ننموده و نخواهند نمود، انشاءالله. بازدید دانش آموزان و دانشگاهیان از کارخانه و سخنرانی مدیر عامل در مورد کارآفرینی و دیگر موضوعات و پرسش و پاسخ.
 
اشتغالزایی در منطقه :
استفاده از کارگران بومی منطقه و رضایت مندی کارگران و ارائه خدمات خارج از قانون کار که با تعامل در کنار یکدیگر فعالیت دوستانه ای دارند و رفاهیات لازم برای کارکنان در کارخانه مهیا گردیده.
 
کیفیت محصولات : 
محصولات تولیدی با کیفیت بسیار بالا که مورد تایید و توجه مصرف کنندگان قرار گرفته و آرم تعاونی در روی محصولات حک می گردد. یکی از نیازهای مشتریان جور بودن محصول می باشد لذا جهت رفاه و رفع نیاز و رضایت مندی مشتریان تا این تاریخ 40 نوع محصول در کارخانه تعاونی فولاد علویجه تولید و توزیع می گردد شامل انواع پروفیل جور درب و پنجره،زهوار، انواع قوطی های مربع از 20*20 تا 90*90 وازضخامت های زیر یک میلیمتر تا چهارمیلیمتر . انواع قوطی های مستطیل از 20*10 تا 10*40 و از ضخامت های زیر یک میلیمتر تا چهار میلیمتر ، سه نوع چهارچوب فلزی 1-86،فرانسوی و طرح مکزیکی از ضخامت 1/5تا 2/5 میلیمتر انواعzازسایز 160تا 180 میلیمتر در ضخامت 2/5 تا 4 میلیمتر لوله صنعتی وداربستی ازسایز 20 تا 114 میلیمتر ازضخامت 1/5 تا 4 میلیمتر ،قوطی 6 ضلعی با محیطی 20*20 ،انواع ورق سخت در ضخامت وابعاد مورد نیاز ، ضمناً طول محصولات به سفارش متری از 3 تا 9 متر قابل تولید می باشد.
اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد محصول از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران جهت محصولات شرکت .
 
ثبت برند شرکت :
اخذ بارکد بین المللی جهت محصولات شرکت و ثبت برند در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی.
 
از تولید به مصرف : 
تحویل 90% از محصولات به شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازان و تعاونی های مسکن در سراسر کشور به طور مستقیم.
انتخاب تعاونی به عنوان تعاونی برتر ملی : 
از سوی وزارت تعاون و دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم جمهوری و دریافت لوح تقدیر و ادامه برتری از وزیر محترم تعاون.
 
دریافت سه فقره ایزو : 
ISO 9001:2008 ، OHSAS 18001:2007و ISO 14001:2004از شرکت MIC انگلستان و دریافت گواهینامه تائید محصول اروپا CE.
 
دریافت گواهینامه : 
گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در سال های 1390و1391و تندیس برنز در سال 1392 و دریافت گواهینامه در سال 1393
 
دریافت لوح های تقدیر: 
از وزارت تعاون، اتاق تعاون ، سازمان تامین اجتماعی ،فرمانداری نجف آباد،بخشداری ، شورای اسلامی شهر علویجه، آموزش و پرورش و چندین بانک جهت خوش حسابی و تقدیر بانک صادرات از تعاونی و مدیرعامل و چاپ تمبر یادبود از طرف آن بانک بنام مدیرعامل تعاونی.
 
مشتری مداری :
تعاونی با برقرای ارتباط مستمر با مشتریان خود، از کیفیت محصولات و نحوه ارائه خدمات مطلع می گردد و با فرم های نظرسنجی نظرات مشتریان را بصورت کتبی دریافت می نماید و نسبت به رفع مشکلات اقدام می گردد.
 
شعار شرکت : 
کیفیت محصولات ما معرف تولیدات ما.